O NASFundacja Pasja i Talent powstała 2016r. w Gdańsku w celu rozwoju i wspierania polskiej edukacji w zakresie propagowania działań związanych z rozwojem nowoczesnych technologii oraz wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży. Współpracujemy wolotaryjnie z ośrodkami edukacyjnymi na terenie całego województwa pomorskiego.
Naszą misją jest motto, które towarzyszy nam każdego dnia w naszej niezwykłej pracy pedagogicznej : “Wszystkie dzieci są mądre, zdolne i ważne, uczą się tego, czego doświadczają”.
Kiedy otrzymują: pełną akceptację, uśmiech na co dzień i stuprocentowe wsparcie w rozwijaniu ich wszelkich pasji i odkrywaniu ich znanych i jeszcze nieznanych talentów to wierzymy …. nie …. my wiemy o tym, że wtedy są w stanie przenosić góry i pokonywać wszelkie trudności.


Agnieszka Krawczyk
założycielka Fundacji

Kiedyś psycholog Jacek Walkiewicz powiedział: “(….) Profesjonalizm nigdy nie jest w życiu dziełem przypadku to pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość a jakość to jest luksus…szczególnie w dzisiejszych czasach (…)